صنایع

طراح و سازنده فن های سانتریفوژ و غبارگیرهای صنعتی با سابقه اجرای پروژه های متعدد در صنایع مختلف و کلیدی

جهت دریافت سابقه پروژه های اجرا شده توسط شرکت هوا سیستم ایران خواهشمند است با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 • صنایع معدنی

  صنایع معدنی

  هوا سیستم ایران پروژه های متعددی را در زمینه فن های سانتریفوژ ، اسکرابر و غبارگیرهای صنایع معدنی اجرا نموده است. از میان آنها می توان به اجرای پروژه EPC غبارگیرهای مجتمع مس سرچشمه ، شامل 3 دستگاه فن سانتریفوژ و اسکرابر و کلیه سیستم های کنترلی و ابزاردقیق اشاره نمود .

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط سخت محیطی مقاوم در برابر سایش .

  بگ فیلتر ، اسکرابر و سیستم های فیلتراسیون صنعتی

  هوا سیستم ایران پروژ ه های مرتبط با اسکرابر ها و سیستم های غبارگیر صنعتی را به صورت Vendor ، کلید در دست و یا به صورت EPC برحسب نیاز مشتریان اجرا می نماید.

 • فولاد و ذوب فلزات

  فولاد و ذوب فلزات

  هوا سیستم ایران سابقه همکاری طولانی را با شرکت ها و پیمانکاران معادن در زمینه فولاد و ذوب فلزات دارا می باشد . این شرکت پروژه های مرتبط با فن ها و غبارگیرهای صنعتی را به صورت EPC، کلید در دست و یا در قالب Vendor (طراحی ، ساخت ، نصب) اجرا می نماید.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن های سانتریفوژ مورد استفاده در صنایع فولاد و ذوب فلزات به صورت Heavy duty و در طیف کاملی از سایزها ، تا پروانه های به قطر بزرگتر از 5 متر .

  بگ فیلتر و اسکرابر

  ارائه مشاورات ، طراحی و ساخت بگ فیلتر، بگ هاوس و اسکرابر های مورد استفاده در صنایع فولاد ، ذوب فلزات و ریخته گری ها با قابلیت ارائه سیستم های کامل اتوماسیون و کنترل ابزار دقیق مطابق با نیاز مشتریان. از میان پروژه های اجرا شده می توان به طراحی و ساخت فن های کوره های قوس الکتریکی ، فن و بگ فیلتر های کوره ها و فن های خنک کن اشاره نمود.

 • صنایع سیمان

  صنایع سیمان

  هوا سیستم ایران یار دیرینه صنعت سیمان و دارای سابقه طولانی در تامین و بهینه سازی سیستم های فیلتراسیون (بگ فیلتر- بگ هاوس) و فن های سانتریفوژ کارخانجات سیمان می باشد.

  فن سانتریفوژ

  فن های سانتریفوژ ساخت هواسیستم ایران در قسمت های مختلف خطوط سیمان مورد استفاده قرار گرفته اند . این شرکت دارای سابقه چندین ساله در زمینه ساخت ID فن های کارخانجات سیمان و ساخت پروانه های Air foil می باشد ، همچنین امکان ارائه فن های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط همراه با سایش میسر می باشد.

  بگ فیلترها و غبارگیرها

  بگ فیلترها و بگ هاوس ها در قسمت های مختلف خطوط سیمان همچون درایر، کلینکر ، محل های بارگیری و غیرو مورد استفاده قرار می گیرند . هواسیستم ایران طراح و سازنده بگ فیلترها و بگ هاوس های خطوط سیمان و ارائه دهنده و مشـــــــاوره در زمینه بهینه سازی و به روزرسانی این سیستم ها می باشد.

 • صنایع چوب، MDF و نئوپان

  صنایع چوب، MDF و نئوپان

  صنعت چوب یکی از قدیمی ترین مشتریان هوا سیستم ایران بوده است، این شرکت طراح، سازنده و ارائه دهنده مشاوره در زمینه فن سانتریفوژ ، بگ فیلتر و غبارگیرهای مورد استفاده در صــنعت چوب می باشد. از میان پروژه های اجرا شده می توان به طراحی و ساخت سیستم های کامل فیلتراسیون خطوط نئوپان و MDF اشاره نمود.

  بگ فیلتر و سیستم های جداسازی مواد

  هوا سیستم ایران سازنده بگ فیلتر ، سیکلون و مولتی سیکلون های مورد استفاده در صنایع چوب جهت De- dusting و جداسازی ذرات چوب از هوا و غیرو می باشد.

  سیستم های انتقال مواد با هوا

  ارائه مجموعه کامل فن و سیستم های انتقال مواد جهت انتقال چیپــــس و براده های چوب با هوا از نقطه ای به نقطه ای دیگر و یا جهت انتقال به محل های نگهداری .

 • صنایع غذایی

  صنایع غذایی

  مفتخر هستیم که بزرگان صنایع غذایی فعال درزمینه تولید لبنیات ، شیر خشک ، آرد و نشاسته ، شکلات و مانند آنها از جمله مشتریان دیرینه ما می باشند . هوا سیستم ایران ارائه دهنده فن سانتریفوژ ، بگ فیلتر و سیکلون ها با طراحی خاص و از جنس استیل مخصوص صنایع غذایی می باشد.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن های سانتریفوژ جهت پروسه های نظیر سیر کوله کردن هوای داغ کوره ، انتقال مواد خشک کن ها و غیره

  بگ فیلتر – سیکلون

  ارائه بگ فیلترها و سیستم های جداسازی مواد از هوا جهت اسپری درایرها ، خشک کن ها ، فلاش درایرها ودیگر قسمت های خطوط غذایی

 • صنایع شیشه و پشم شیشه

  صنایع شیشه و پشم شیشه

  هوا سیستم ایران پروژه های متعددی را در صنایع شیشه و پشم شیشه در زمینه فن سانتریفوژ و بگ فیلترها اجرا نموده است. به واقع مفتخر هستیم که یکایک بزرگان صنعت شیشه از مشتریان قدیمی ما می باشند .

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخــت فن های با طــراحی خاص جهت صــنایع شیــشه از جمــله فن های مورد استـــفاده در تامـین فشــارهای بســیار بالا جهت کــوره های کامباسشن (Combustion) و فن های خنک سازی. امکان ارائه فن های مقاوم در برابر ســایش ، خوردگی و یا جهــت کارکرد در درجه حرارت های بالا میسر می باشد.

  بگ فیلتر

  طراحی و ساخت بگ فیلتر ها و غبارگیرهای مورد استفاده در خطوط شیشه، پشم شیشه و پشم سنگ

 • صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و شوینده ها

  صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و شوینده ها

  هواسیستم ایران طراح ، سازنده وارائه دهنده ، مشاوره در زمینه سیستم های ونتیلاسیون و فیلتراسیون جهت صنایع شیمیایی و پتروشیمی می باشد.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت  فن های مورد استفاده در صنایع شیمیایی جهت مصارفی نظیر فن های بویلرها ، فن های مورد استفاده در سیستم های ایرلیفت ،فن های مورد استفاده دراینسینراتورها (incinerators)، سیستم های اسپری درایر و غیره . این شرکت امکان ارائه فن های باطراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در درجه حرارت های بالا و یا شرایط هــمراه با خوردگی را دارا مــی باشد. همچنــین امکان ارائه فــن های ضــد انفجار با طراحی و ماتــریال خاص مــورد استفاده در صنایع پتروشیمی میسر می باشد.

  اسکرابرها و غبارگیرها

  هواسیستم ایران دارای سابقه طولانی در زمینه اجرای پروژه های مرتبط با اسکرابر، بگ فیلتر و غبارگیرها و دیگر سیستم های فیلتراسیون صنعتی مورد استفاده در صنایع شیمیایی ، شوینده ها و خطوط تولید صابون می باشد.