صنایع

طراح و سازنده فن های سانتریفوژ و غبارگیرهای صنعتی با سابقه اجرای پروژه های متعدد در صنایع مختلف و کلیدی

جهت دریافت سابقه پروژه های اجرا شده توسط شرکت هوا سیستم ایران خواهشمند است با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 • صنایع معدنی

  صنایع معدنی

  هوا سیستم ایران پروژه‌های متعددی را در زمینه فن های سانتریفیوژ، اسکرابر و غبارگیرهای صنایع معدنی اجرا نموده است. از میان آن‌ها می‌توان به اجرای پروژه EPC غبارگیرهای مجتمع مس سرچشمه، شامل 3 دستگاه فن سانتریفیوژ و اسکرابر و کلیه سیستم‌های کنترلی و ابزار دقیق اشاره نمود .

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط سخت محیطی مقاوم در برابر سایش.

  بگ فیلتر، اسکرابر و سیستم‌های فیلتراسیون صنعتی

  هوا سیستم ایران پروژه‌های مرتبط با اسکرابرها و سیستم‌های غبارگیر صنعتی را به صورت Vendor، کلید در دست و یا به صورت EPC برحسب نیاز مشتریان اجرا می نماید.

 • فولاد و ذوب فلزات

  فولاد و ذوب فلزات

  هوا سیستم ایران سابقه همکاری طولانی را با شرکت‌ها و پیمانکاران معادن در زمینه فولاد و ذوب فلزات دارا می‌باشد. این شرکت پروژه‌های مرتبط با فن‌ها و غبارگیرهای صنعتی را به صورت EPC، کلید در دست و یا در قالب Vendor (طراحی، ساخت، نصب) اجرا می‌نماید.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن های سانتریفوژ مورد استفاده در صنایع فولاد و ذوب فلزات به صورت Heavy duty و در طیف کاملی از سایزها، تا پروانه‌های به قطر بزرگتر از 5 متر.

  بگ فیلتر و اسکرابر

  ارائه مشاورات، طراحی و ساخت بگ فیلتر، بگ هاوس، فن آکسیال و اسکرابرهای مورد استفاده در صنایع فولاد، ذوب فلزات و ریخته‌گری‌ها با قابلیت ارائه سیستم های کامل اتوماسیون و کنترل ابزار دقیق مطابق با نیاز مشتریان. از میان پروژه های اجرا شده می توان به طراحی و ساخت فن‌های کوره های قوس الکتریکی ، فن و بگ فیلترهای کوره ها و فن‌های خنک کن اشاره نمود.

 • صنایع سیمان

  صنایع سیمان

  هوا سیستم ایران یار دیرینه صنعت سیمان و دارای سابقه طولانی در تامین و بهینه سازی سیستم های فیلتراسیون (بگ فیلتر- بگ هاوس) و فن های سانتریفوژ کارخانجات سیمان می باشد.

  فن سانتریفوژ

  فن‌های سانتریفوژ ساخت هواسیستم ایران در قسمت های مختلف خطوط سیمان مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این شرکت دارای سابقه چندین ساله در زمینه ساخت ID فن‌های کارخانجات سیمان و ساخت پروانه‌های Air foil می‌باشد، هم‌چنین امکان ارائه فن‌های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط همراه با سایش میسر می‌باشد.

  بگ فیلترها و غبارگیرها

  بگ فیلترها و بگ هاوس‌ها در قسمت‌های مختلف خطوط سیمان همچون درایر، کلینکر، محل های بارگیری و غیره، مورد استفاده قرار می‌گیرند. هوا سیستم ایران طراح و سازنده بگ فیلترها و بگ هاوس های خطوط سیمان و ارائه دهنده و مشـــــــاوره در زمینه بهینه سازی و به روزرسانی این سیستم‌ها می باشد.

 • صنایع چوب، MDF و نئوپان

  صنایع چوب، MDF و نئوپان

  صنعت چوب یکی از قدیمی‌ترین مشتریان هوا سیستم ایران بوده است. این شرکت طراح، سازنده و ارائه دهنده مشاوره در زمینه فن سانتریفوژ، بگ فیلتر و غبارگیرهای مورد استفاده در صــنعت چوب می‌باشد. از میان پروژه‌های اجرا شده می‌توان به طراحی و ساخت سیستم‌های کامل فیلتراسیون خطوط نئوپان و MDF اشاره نمود.

  بگ فیلتر و سیستم های جداسازی مواد

  هوا سیستم ایران سازنده بگ فیلتر، سیکلون و مولتی سیکلون‌های مورد استفاده در صنایع چوب جهت De- dusting و جداسازی ذرات چوب از هوا و غیره می‌باشد.

  سیستم های انتقال مواد با هوا

  ارائه مجموعه کامل فن و سیستم‌های انتقال مواد جهت انتقال چیپــــس و براده‌های چوب با هوا از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر و یا جهت انتقال به محل های نگهداری.

 • صنایع غذایی

  صنایع غذایی

  مفتخر هستیم که بزرگان صنایع غذایی فعال در زمینه تولید لبنیات، شیر خشک، آرد و نشاسته، شکلات و مانند آن‌ها از جمله مشتریان دیرینه ما می‌باشند. هوا سیستم ایران ارائه دهنده فن سانتریفوژ، بگ فیلتر و سیکلون‌ها با طراحی خاص و از جنس استیل مخصوص صنایع غذایی می‌باشد.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت فن‌های سانتریفوژ جهت پروسه‌های نظیر سیر کوله کردن هوای داغ کوره، انتقال مواد خشک کن‌ها و غیره

  بگ فیلتر – سیکلون

  ارائه بگ فیلترها و سیستم‌های جداسازی مواد از هوا جهت اسپری درایرها، خشک کن‌ها، فلاش درایرها و دیگر قسمت‌های خطوط غذایی

 • صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و شوینده ها

  صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و شوینده ها

  هواسیستم ایران طراح ، سازنده وارائه دهنده ، مشاوره در زمینه سیستم‌های ونتیلاسیون و فیلتراسیون جهت صنایع شیمیایی و پتروشیمی می‌باشد.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخت  فن‌های مورد استفاده در صنایع شیمیایی جهت مصارفی نظیر فن‌های بویلرها، فن‌های مورد استفاده در سیستم‌های ایرلیفت، فن‌های مورد استفاده دراینسینراتورها (incinerators)، سیستم های اسپری درایر و غیره. این شرکت امکان ارائه فن‌های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در درجه حرارت‌های بالا و یا شرایط هــمراه با خوردگی را دارا مــی‌باشد. همچنــین امکان ارائه فــن‌های ضــدانفجار با طراحی و ماتــریال خاص مــورد استفاده در صنایع پتروشیمی میسر می‌باشد.

  اسکرابرها و غبارگیرها

  هواسیستم ایران دارای سابقه طولانی در زمینه اجرای پروژه‌های مرتبط با اسکرابر هوا، بگ فیلتر و غبارگیرها و دیگر سیستم‌های فیلتراسیون صنعتی مورد استفاده در صنایع شیمیایی، شوینده ها و خطوط تولید صابون می‌باشد.

 • صنایع شیشه و پشم شیشه

  صنایع شیشه و پشم شیشه

  هوا سیستم ایران پروژه های متعددی را در صنایع شیشه و پشم شیشه در زمینه فن سانتریفوژ و بگ فیلترها اجرا نموده است. به واقع مفتخر هستیم که یکایک بزرگان صنعت شیشه از مشتریان قدیمی ما می‌‎باشند.

  فن سانتریفوژ

  طراحی و ساخــت فن های با طــراحی خاص جهت صــنایع شیــشه از جمــله فن های مورد استـــفاده در تامـین فشــارهای بســیار بالا جهت کــوره‌های کامباسشن (Combustion) و فن‌های خنک سازی، امکان ارائه فن های مقاوم در برابر ســایش، خوردگی و یا جهــت کارکرد در درجه حرارت‌های بالا میسر می‌باشد.

  بگ فیلتر

  طراحی و ساخت بگ فیلترها و غبارگیرهای مورد استفاده در خطوط شیشه، پشم شیشه و پشم سنگ